Online psikolog-online terapi-istanbul psikolog

Türkiye'nin Online ve Yüz Yüze Terapi Platformu

Kapsamlı

Güvenilir

Hızlı

Profesyonel, lisanslı ve tecrübeli psikologlar ile eşleşin. Neyim var uygulaması, psikolojik testler ve kaliteli içeriklere sahip olun.

image
Daha kolay daha esnek ve daha uygun

Online terapi ile terapi sürecine hemen başla

Online Terapi ile istediğiniz zaman ve istediği yerde psikoloğunla randevu ayarlayabilirsin. Psikohelp uygulaması özellikleri sayesinde kendin hakkında daha fazla bilgi sahibi ol. Bütün özellikleri kullanmak için şimdi Psikohelp uygulamasını indir

image
Psikohelp

Psikohelp ile Tanışın

Detaylı mülakatlarımızı başarı ile geçmiş, psikoterapi etiğini uygulayan en az klinik psikoloji yüksek lisans mezunu, psikoterapi eğitimlerini almış uzman psikoloğumuz ile tanışın.

online psikolog, online terapi, istanbul psikolog

Psikohelp Nasıl Çalışır

Bir kaç dakika içinde online terapi için sana en uygun psikolog ile görüşme ayarla

image

1. Uygulamayı İndir

Uygulamayı indirdikten sonra gerekli yerlere bilgilerini girerek "kayıt ol"

image

2. Doğru Psikolog ile Tanış

Kendin için doğru psikoloğu bulduktan sonra avantajlı paketlerden birini satın al.

image

3. Görüşmeye Başla

Psikoloğunla online terapi yapmak için ayarladığınız saatte uygulamaya giriş yap

1.Adım adım doğru psikoloğu bulmak

Psikohelp terapi sürecinizin her anında size rehberlik edecek. Adımları takip etmen yeterli!

Sorun yaşadığın durumlarda sana yine uzman psikologlar rehberlik edecek.

image

Uygulamayı İndir

Psikohelp uygulamasını app store ve Play Store uygulama marketlerinden indirebilirsin

image

Kayıt Ol

Tüm ülkelerden telefon numaranla kayıt olabilirsin. Kayıt olduktan sonra diğer bilgilerini kaydet

image

Psikolog Bul

Technical both leading and lagging for your experiment's impact sed turpis tincidunt id aliquet risus feugiat tincidunt.

psikohelp, online terapi, online psikolog, tavsiye psikolog, terapi, uzman psikolog, klinik psikolog

2.Senin için en doğru psikoloğu bulalım. 3 harika yöntemimiz var:

Doğru psikoloğu bulduktan sonra ihtiyacın olan seans paketini satın alarak psikoloğunla görüşmeyi ayarlayabilirsin.

image

Kısa Formu Doldur

Kısa formu doldurduktan sonra Psikohelp seni saniyeler içinde en doğru psikolog ile eşleştirsin

image

Psikolog bul özelliği ile kendin ara

Doğru psikolog ile eşleştiğini düşünmüyorsan, uzman psikologlar içinde filtre yaparak doğru psikoloğu kendin de seçebilirsin

image

OPTA 'ya Başvur

Hala kafanda soru işaretleri varsa OPTA’ya başvur, sana en uygun psikoloğu bir psikolog eşliğinde beraber bulalım

07
Psikohelp'te OPTA var

OPTA programımız ile doğru psikoloğu bulmak çok kolay!

Seni tam tanımadan bir psikoloğa yönlendirme robotlarından sıkıldıysanız OPTA sana göre! Kendin için doğru psikoloğu bulma sürecini bir psikolog ile yapmak ister misin? OPTA programı ile psikologlarımız seninle ayrıntılı görüşmeler yaptıktan sonra ve bazen psikolojik testler uyguladıktan sonra senin için hangi terapi yönteminin ve psikoloğun senin için uygun olduğuna seni yönlendirsin.

Psikolojik Testler

En çok kullanılan Psikolojik Testler

Borderline testi ile kişiliğinizin borderline özellikleri olup olmadığı ile ilgili sonuçlar verir

Özgüveninizle ilgili sizde merak ettiklerinizi bu psikolojik test ile ölçümleyin

Anksiyete / kaygı ile kaygı seviyenizle ilgili bilgi sahibi olun. Psikolojik teste şimdi başla

Ruhsal belirti tarama testi ile hangi psikolojik belirtilerin olup olmadığını ölçümleyin bilgi sahibi olun.

Depresyon testi ile depresif belirtileriniz ile ilgili bilgi sahibi olun. Psikolojik teste şimdi başla

Cinsel Mitler Ölçeği ile cinsel hayatınızda ne gibi cinsel mitlere sahip olduğunuz ile ilgili bilgi verir.

Sıkça Sorulan Sorular

Psikohelp klinik psikologlar ile danışanları buluşturan online terapi platformudur. Psikohelp kaliteli psikoterapi hizmeti için seni doğru klinik psikologlar ile eşleştirir. Yada doğru psikoloğu bulman için psikologlar ekibimiz sana yardımcı olacak. Online terapi hizmeti yanında analiz kiti, neyim var uygulaması, psikolojik testler, duygu düzenleme kiti, psikolojik egzersizler, bilgi bankası gibi birçok özelliği içinde barındıran bir platformdur. Şimdi sende katıl!

online terapi(online psikolog) hizmeti alırken en kritik adım doğru psikolog ile eşleşmektir. Robotların sizi çok az bilgi ile sizi psikoloğa yönlendirmesi çoğu sefer fiyasko ile sonuçlanabilmektedir. Psikohelp bu soruna OPTA ile çözüm getirdi. Sizin için en uygun psikoloğu bir psikolog eşliğinde bulun. Hemen uygulamayı indirin başvuru yapın

PsikoHelp platformunda hafta içi ve hafta sonu belirli saat aralıklarında çalışan klinik psikologlarımız arasından sana en uygun olan terapist ile başla. Senin ve seçtiğin psikoloğun uygunluğu dahilinde, hafta içi veya hafta sonu belirlediğiniz herhangi bir saatte online terapi görüşmenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Psikohelp olarak kişisel verilerinizin gizliliğini ve güvenliğini KVKK aydınlatma metni dahilinde sağlamaktayız. Görüşmeler sırasında ses ve görüntü kaydı alınmamaktadır. Online terapi sürecinde gizlilik ve danışanın mahremiyeti esastır. 18 yaş üstü danışanların tedavi sürecinde, danışan talep etmedikçe üçüncü kişi ve kurumlarla bilgi paylaşılmaz. Fakat hastane yatışı gerektirecek durumlar veya intihar gibi hayati tehlike arz eden durumlarda ve psikoloğun danışana fayda sağlayacağına kanaat getirdiği durumlarda danışanın mahremiyetinin korunması için yalnızca gerekli görülen kişilerle sınırlı ve amaca yönelik bilgiler paylaşılabilir.

Klinik psikologların ilaç yazma yetkileri bulunmamaktadır. Bu nedenle herhangi bir ruhsal sıkıntı ile psikoloğa başvuran bir kişinin ilaç tedavisi alması gerekiyorsa, uzman tarafından psikiyatriste yönlendirilir. İntihar düşünceleriniz, kendinize veya başkalarına zarar verme düşünceleriniz mevcutsa, bununla birlikte ilaç tedavisi veya tanının gerekli olduğu durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna gitmeniz önerilir.

Online terapi, internet aracılığı ile terapi görüşmelerinin gerçekleştirildiği bir terapi yöntemidir. Online terapiye ulaşmak isteyen kişiler için bilgisayar/akıllı telefon ve internet bağlantısı yeterli olmaktadır.

Kendine ve çevresindekilere zarar verme düşünceleri bulunan, intihar etme düşünceleri olan, ilaç tedavisi gerektirecek bir duruma sahip olan danışanlar ve alkol/uyuşturucu bağımlılığı olan danışanlar için uygun değildir.

Yapılan birçok bilimsel çalışmada, online terapinin yüz yüze terapiler kadar etkin olduğu gösterilmektedir.

Danışanlar, seanslar boyunca ses ve görüntü kaydetmemeye, online terapilerde uygun koşulları (uygun ortam, internet bağlantısı, internet hızı, bilgisayar/akıllı telefon ve kulaklık) sağlamaya ve seanslara zamanında katılmaya dikkat etmelidir. Bununla birlikte danışanlardan, görüşmelere katılırken alkol ve uyuşturucu madde kullanmaması beklenmektedir.

mobil cihazlarınızla veya masaüstü cihazlarınızdan katılabilirsiniz.

Kendin için en uygun klinik psikoloğu bulduğuna emin olduktan sonra randevu oluşturmak için seçtiğim psikoloğunun takviminden en az 3 farklı zaman aralığı için istekte bulunun. Seçtiğin klinik psikoloğun ile uygun seans saati belirlendikten sonra online terapiye başlayabilirsiniz.

Giriş aşamasında sorulara verdiğiniz cevaplara göre size en uygun psikolog ile eşleştirilirsiniz. Eşleştiğiniz psikoloğunuzla mesajlaşma sistemini kullanarak ulaşabilirsiniz. Yada doğrudan klinik psikoloğunuzla randevu oluşturarak iletişim sağlayabilirsiniz. Psikohelp uygulamamızı App Store, Google Play Store ve AppGallery uygulama marketlerinden bulabilirsiniz.

Seans süreleri ortalama 45-50 dakika sürmektedir.

A

Psikohelp ile çalışan bütün uzmanlar klinik psikolog ünvanı almış klinik psikologlardır. Çocuk & Ergen terapisi , yetişkin terapisi, çift terapisi, aile danışmanlığı, geriatri, cinsel terapi alanlarında çalışan klinik psikologlar(online terapi- online psikolog) bulunmaktadır

Herhangi bir sorun yaşadığınızda [email protected] mail adresinize mail atarak destek isteyebilirsiniz.

Psikohelp uygulamamızda farklı yaşta, farklı tecrübeye sahip, farklı ekol ve yöntemleri kullanan klinik psikologlar bulunur. Seans ücretleri klinik psikologlara göre değişiklik göstermektedir.

Size atanan terapist, doldurmuş olduğunuz formadaki bilgilere göre size terapist atanmaktadır. Ancak psikoloğunuzu değiştirmek isterseniz kendinizde kriterlere göre bir psikolog ile iletişime geçebilirsiniz. Hala kafanız karışık ise OPTA programımız ile size atadığımız psikolog ile yeni bir psikolog seçebilirsiniz.

Online terapi hizmeti alırken herhangi bir sorun yaşanması durumunda [email protected] üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamamızdaki seans dışı araçlardan faydalanmak için herhangi bir ücret ödemesi yapmanıza gerek yoktur.

Psikolojik testler bireyin duygularını düşüncelerini, davranışlarını yola çıkarak kişide bulunan belirtilerini ölçerek kendisini daha iyi tanımasını sağlayan tanıma araçlarıdır. Psikolojik testler, psikolojik testin ortaya çıkış amacına göre depresif, kaygı, stres, hafıza, dikkat, zeka, kişilik vb alanlarda eğilimlerinizi ölçümleyebilir. Psikolojik testler hazırlanırken bilimsel ölçülere göre yine uzman klinik psikologlar tarafından çeşitli bilimsel ölçütlere dayandırılarak ortaya çıkarılır.

Sadece psikolojik testlerin sonuçları psikolojik tanı yerine geçmez. Psikolojik Testlerin sonuçları kişinin kendisi ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olması amaçlanmaktadır. Asla tanı yerine geçmez.

Psikohelp uygulaması üzerinde bulunan psikolojik testler bilimsel ölçütlere göre tarafsız klinik psikolog olan bilim insanları tarafından hazırlanmaktadır. Psikolojik testlerin sonuçları genel popülasyona göre hesaplanmaktadır. Bireysel farklılıklar testlerin sonuçlarına etkisi olabilmektedir. Bu konuda daha fazla bilgi için psikohelp üzerinde olan uzman klinik psikologlarımızla görüşme ayarlayın.

Psikolojik testler danışanın psikolojisi hakkında daha fazla bilgi sahibi kullanılan araçlardır. psikolojik test araçları sayesinde danışanın yaşadığı problemin şiddeti hakkında hem danışan hem de psikoloğun daha fazla bilgi sahibi olur. Klinik psikologlar değerlendirmelerini yaparken bu araçların sonuçlarını göz önünde bulundururlar.

Psikolojik testler psikometri ölçütlerine göre titizlikle hazırlanmaktadır. Psikolojik testler birçok insan üzerinde ön-test-son-test çalışmaları yapıldıktan sonra bilimsel çalışmalarda kullanılmaktadır.

Geliştirmiş olduğunuz psikolojik testleri web sitemizdeki diğer psikolojik testlerin arasına yayınlamak için [email protected] email adresine email atmanız yeterli olacaktır

Psikohelp uygulamasında çalışan bütün psikologlar psikoterapi hizmetini tamamen profesyonel şekilde yürütmektedir. Psikohelp bünyesinde hizmet veren psikologlar görüşmelerinden ücret talep etmektedirler.

Psikohelp uygulaması üzerinden hesabınızı oluşturduktan sonra size uygun psikologla eşleştikten sonra seansınızı planlamak için sizin için avantajlı paketi satın almak için ödeme bilgilerinizi girebilir ve banka/kredi kartıyla satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. İsterseniz kartlarınızı kaydederek sonraki daha sonraki satın alımları hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bilgileriniz online alışverişte en çok kullanılan iyzico altyapısıyla güvenli bir şekilde saklanmaktadır.

Psikohelp ile terapi yolculuğuna şimdi başla!